piatok 22. februára 2013

Ako bola Fí prvýkrát u kozmetičky!

Stalo sa to! Nechala som na seba šahať cudzej žene! :) 
( Smog sa mi hrozne podpísal na tvárišške...)
A ako to predbiehalo?..

Nabehla som podgurážená maminými odporúčaniami do zelenkastého salónu. Prijala ma milá baculatá pani v stredných rokoch bez predných zúbkov. Odprevadila ma na kreslo, kde ma uložila, zabalila do deky, dvoch, troch a jednu dala pod hlávku.. Položila som sa.. a začala báť! Bože prečo som to spravila?!
Ale to už mi teta jemnými prstíkmi nanášala voňavý krém na tvár, následne ďalší a mne sa privierali očičká.. a začala som priazť!

Miauuu...

Na chvíľu mi položila igelitovú masku na tie krémové a vtedy ma začala spovedať. Ale ako odpovedať cez mini dierky na ústa? Ale veď jej monológy šli.. pohodička kávička.. A Fí začala počítať ovečky...
Až do fáze bolesti!
Rýchlo a šikovne, jemne bolestivo behala so servítkom po mojej tvári a vyháňala červíkov z bungrov !
Asi trištvrte hodinu... sem tam som zacítila na tvári ihlu! Nebojte sa.. vraj sa sem tam zhromažďuje na tvári mini tuk.. a keby to nespraví môže sa mi rokmi nazbierať celá guľa! Vraj ako hrášok! Tá predstava hrachu pri očiach ma jemne.. naozaj
JEMNE vydesila! 

Po dobojovaní ma opätovne natrela jednou, dvoma, troma voňavými masťami.. a potom prišla tá otázka!
"Nechcete modré obočie?"
Juuj moje évil Já kričalo.. ano!! .. Ale udržala som sa..
A záver? Pohľad do zrkadla.. moja tvár vyzerala ako mesačné kráterisko.. jemne do červena a oranžova.. a boha krista ámen tma! Celú cestu domov si žena praje aby bývala za rohom, alebo mala po ruke auto, alebo... bolo hrozné počasie a mohla čumieť do zeme.. Začalo snežiť a špičky mojich čižiem bol objekt môjho záujmu!
Aktuálne mám 9 hodín po a pleť vyzerá lepšie ;)

Vaša odpannená Fíííí

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára